
Музичний трактор з причепом та фігурками тварин 35171
- Готово до відправки
- Код: 35171
750 ₴
Трактор з причепом та тваринами, арт. 35171
Діти просто обожнюють музичні інтерактивні іграшки. Яскравий фермерський трактор з причепом, арт. 35171 переносить дитину у світ сільських пригод і веселих історій! Модель виконана у привабливому дизайні й доповнена улюбленими персонажами та реалістичними ефектами, що робить гру захопливою та пізнавальною. Іграшка самостійно їздить, світиться та відтворює веселі пісеньки й звуки, створюючи ефект справжньої поїздки. Під час поїздки платформа з тваринками гойдається, додаючи грі динаміки. Фігурка фермера знімається, руки - рухаються. Три фігурки тварин також знімаються, що дозволяє вигадувати різноманітні сюжетні ігри.
Такий набір чудово підходить для створення сюжетів і знайомства з життям на фермі. Гра з ним дарує позитивні емоції та заохочує до активності. Також трактор чудово підійде як подарунок для малюків, які люблять техніку та тварин.
Розмір іграшки: 25*12*15 см.
Працює від 3 батарейок типу АА (у комплект не входять).
Для дітей від 3 років.
Розмір упаковки: 30,6*13*22 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трактор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 150 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 750 ₴

