
Спецтехніка навантажувач з причепом (інерція, механічний підіймач, на батарейках) KLX 900-55
- Готово до відправки
- Код: KLX 900-55
520 ₴
Вилковий інерційний навантажувач з причепом (світло, звук), арт. KLX 900-55
Іграшкова спецтехніка подарує дитині справжнє відчуття роботи на складі чи на будівництві. Крутий навантажувач із причепом, арт. KLX 900-55 стане справжнім подарунком для маленького водія! Модель виготовлена максимально реалістично у масштабі 1:43. Навантажувач підіймає вантаж (механічний принцип роботи), а великий причіп дає змогу перевозити його на інше місце, даруючи дитині відчуття справжньої роботи зі спецтехнікою. Іграшка доповнена інерційним механізмом, світловими ефектами, звуками транспорту та гумовими колесами.
Іграшка подарує малюкові багато захопливих сценаріїв для гри. Гра зі спецтранспортом сприятиме розвитку дрібної моторики, сприйняття, мислення, фантазії та уяви.
Розмір іграшки: 45*8,5*12 см.
Звукові та світлові ефекти працюють від 3 батарейок AG13 (в комплекті).
Для дітей від 3 років.
Розмір упакування: 49*12*16 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трактор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Висота | 120 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 520 ₴










