
Брязкальце-дуга на дитячу коляску/ліжечко (пискавка, прорізувачі, дзеркальце) НЕ 0315
- Готово до відправки
- Код: НЕ 0315
575 ₴
Ігрова дуга з брязкальцями та прорізувачами, арт. НЕ 0315
Розвивальна дуга-брязкальце — ідеальний варіант для малюка з перших днів життя! Брязкальце-дуга, арт. НЕ 0315 - це яскрава дитяча іграшка, яка чудово та надійно кріпиться на ліжечку або візку. Гнучка основа прикрашена різноманітними ігровими елементами. Серед них яскраві морські мешканці, квіточки та веселий краб. Вони не лише привертають увагу, а й стимулюють зір, слух та дрібну моторику. Крабик має безпечне дзеркальце, яке допомагає малюкові пізнавати себе. Якщо потягнути за мотузочку, то квіточка з пінгвіном почне обертатися. Брязкальця мають шелесткі деталі, пискавки та прорізувачі.
Дитина буде намагатися дотягнутися до нових друзів і з радістю вивчати їх. Підвісні іграшки привернуть увагу малюка та сприятимуть розвитку дрібної моторики рук, емоційного та зорового сприйняття, а також тактильних відчуттів. Брязкальце міцне і витримає будь-які дитячі пустощі.
Розміри дуги: 48*5*36 см.
Для дітей від народження.
Розмір упаковки: 28*6*28 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дуга для ліжечка/коляски |
| Вікова група | З народження |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 360 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 280 мм |
- Ціна: 575 ₴





