
Водна зброя пістолет дитячий 45 см (помпа) LD-227A
- Готово до відправки
- Код: LD-227A
190 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Водяний бластер іграшкова зброя (45 см), арт. LD-227A
Водна зброя - ідеальний варіант для літніх ігор. Адже як класно влаштувати водну битву, щоб повеселитися та трохи охолодитися. З водною зброєю, арт. LD-227A діти можуть влаштовувати цілі баталії та захоплюючі поєдинки. Цей красивий, а головне - зручний водний пістолет стане незамінним дитячим аксесуаром у спекотний сезон. Для початку гри досить налити води в резервуар та натискаючи на важіль помпи випускати струмінь води, вражаючи намічені цілі.
Водний бластер чудово підходить для ігор на свіжому повітрі, на пляжі та дачі, в басейні й аквапарку. Гра з водною зброєю допоможе дитині бути активною, вчитися грати в колективі, розвивати фізичні якості, спритність, влучність. Такі ігри неодмінно принесуть дитині величезний заряд позитиву та яскравих емоцій.
Довжина пістолета - 45 см.
Для дітей від 3 років.
Розмір упаковки: 45*6,5*16 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tilly |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Водне зброю |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Ширина упакування | 65 мм |
| Висота упаковки | 160 мм |
- Ціна: 190 ₴


