
Ігровий набір Умілий лікар (стіл-возик, рентген, стетоскоп, мед. інструменти) 660-90
- Готово до відправки
- Код: 660-90
1 178 ₴
Дитячий ігровий набір лікаря зі столиком-возиком (26 предметів, світло, звук), арт. 660-90
Щоб малюк з раннього віку осягнув тонкощі лікарської діяльності, рекомендуємо звернути увагу на чудовий набір лікаря, арт. 660-89 зі звуковими та світловими ефектами! У комплект входять 26 різних медичних аксесуарів. Верхня панель містить екран із тематичними зображеннями, а на бічних поличках розміщені інструменти, які можна використовувати під час гри. У комплект входять стетоскоп, термометр, ліхтарик, інструменти для огляду та пляшечки для "медикаментів". Частина предметів має світлові та звукові ефекти, що активуються під час натискання кнопок і дозволяють створювати знайомі дії лікаря. Візок легко переміщується завдяки коліщатам, а всі інструменти можна розмістити на спеціальних тримачах, щоб вони завжди були на своїх місцях. Корпус виготовлений з пластмаси, а форма елементів пристосована для зручного утримання в дитячих руках.>
Модель може послужити повноцінним ігровим втіленням справжнього медпункту з рентгеном. Граючи з такими іграшками, дитина розвиватиме фантазію, дрібну моторику, подолає страх перед лікарями (якщо таке є) та розширить свій словниковий запас. Рольові ігри позитивно впливають на розвиток мовлення та соціальних навичок.
Розміри робочого столу: 46,5*26,5*115 см.
Для живлення монітора потрібні 2 батарейки типу ААА (до комплекту не входять).
Інструменти працюють від батарейок (входять до комплекту).
Для дітей від 3 років.
Розмір упаковки: 46*12,5*38 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metr+ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір юного доктора |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 21-30 |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 265 мм |
| Довжина | 465 мм |
| Висота | 1150 мм |
- Ціна: 1 178 ₴





