
Заколисуючий центр-шезлонг для новонароджених (з музикою та вібрацією) Mastela 6607
- Готово до відправки
- Код: 6607
1 905 ₴
Заколисуючий центр гойдалка для малюка Mastela (з музикою та вібрацією), арт. 6607
Шезлонг-гойдалка - це дуже практична і корисна річ, яка стане затишним гніздечком для малюка. Заколисуючий центр-шезлонг Mastela, арт. 6607 - це функціональний та незамінний помічник для батьків з перших днів життя крихітки. Легка конструкція поєднує функції шезлонга і заколисуючого крісла, забезпечуючи комфорт та спокій. Завдяки трьом положенням висоти люльки можна легко налаштувати оптимальне положення для відпочинку чи гри. М’яке сидіння з ременями безпеки гарантує надійну фіксацію дитини, а підвісні іграшки та музика дарують додаткові емоції і допомагають заспокоїти малюка. Функція вібрації створює ефект ніжного заколисування, що сприяє швидкому засинанню. Компактна конструкція зручна у використанні.
Шезлонг-гойдалка розвиває вестибулярний апарат малюка, координацію рухів, дрібну та велику моторику рук. Завдяки такому кріслу мама малюка зможе заощадити час та зайнятися іншими справами.
Розмір шезлонга-гойдалки: 73*51*64 см.
Розмір спального місця: 75*40 см.
Для роботи панелі необхідні 2 батарейки типу АА (в комплект не входять).
Для дітей від народження.
Максимальне навантаження - до 9 кг.
Розмір упаковки: 61*10*30 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metr+ |
| Країна виробник | Китай |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Положення нахилу спинки | 3 |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Шезлонг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 9 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 730 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Висота | 640 мм |
- Ціна: 1 905 ₴







