
Водна зброя пістолет/бластер дитячий 56,5 см (з накачкою) 1163
- Готово до відправки
- Код: 1163
280 ₴
Водяний бластер іграшкова зброя з накачуванням (56,5 см), арт. 1163
Водна зброя - ідеальний варіант для літніх ігор. Адже як класно влаштувати водну битву, щоб повеселитися та трохи охолодитися. З водною зброєю, арт. 1163 діти можуть влаштовувати цілі баталії та захоплюючі поєдинки. Цей красивий, а головне, зручний водний пістолет стане незамінним дитячим аксесуаром у спекотний сезон. Для початку гри досить налити води в резервуар, накачати тиск за допомогою помпи, натиснути на курок і можна вражати намічені цілі.
Водний бластер чудово підходить для ігор на свіжому повітрі, на пляжі та дачі, в басейні й аквапарку. Гра з водною зброєю допоможе дитині бути активною, вчитися грати в колективі, розвивати фізичні якості, спритність, влучність. Такі ігри неодмінно принесуть дитині величезний заряд позитиву та яскравих емоцій.
Довжина пістолета - 56,5 см.
Для дітей від 3 років.
Розмір упаковки: 57*7*22,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tilly |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Водне зброю |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 565 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 570 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 225 мм |
- Ціна: 280 ₴







