
Брязкальце на дитячу коляску/ліжечко музичне (дуга, 3 плюшевих іграшки) 844/841/846
- Готово до відправки
- Код: 844/841/846
320 ₴
Брязкальце дуга музичне (3 плюшевих іграшки), арт. 844/841/846
Брязкальце-дуга не залишить малюка байдужим і точно не дасть йому занудьгувати. Брязкальце дуга, арт. 844/841/846 - це яскрава дитяча іграшка, яка чудово та надійно кріпиться на ліжечку або візку. На гнучку основу кріпляться 3 м'які іграшки у вигляді кумедних звіряток, які можна знімати. В підвіску одного з них вбудований музичний чип, який програє 12 приємних мелодій.
Дитина буде намагатися дотягнутися до нових друзів і з радістю вивчати їх. Підвісні іграшки привернуть увагу малюка та сприятимуть розвитку дрібної моторики рук, емоційного та зорового сприйняття, а також тактильних відчуттів. Брязкальце міцне і витримає будь-які дитячі пустощі.
Музичні ефекти працюють від батарейок (в комплекті)
Для дітей з 6 місяців.
Розмір упаковки: 43*6*35 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tilly |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дуга для ліжечка/коляски |
| Вікова група | Від 3-х місяців |
| Особливості | Мелодії |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 430 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 350 мм |
- Ціна: 320 ₴




