
Лялька м'яконабивна на петельці (40 см) YG0188
- Готово до відправки
- Код: YG0188
340 ₴
М'яка іграшка лялька на петельці (40 см), арт. YG0188
Отримати в подарунок красиву, оригінальну ляльку мріє кожна дівчинка. Чарівна м'якотіла лялька, арт. YG0188 стане вірною подругою на довгі роки та подарує найкращі та найтепліші спогади про дитинство в майбутньому. У іграшки миле вишите обличчя з виразними очима та привітна посмішка, яка надає їй особливого шарму. Лялькова дівчинка одягнена в красиву яскраву сукню, голову прикрашає плюшевий капелюшок (з петелькою). Верх іграшки зроблено з приємного на дотик текстилю, наповнювач - синтепон. Чудова якість виконання робить іграшку прекрасним подарунком до будь-якого свята.
Лялечка YG0188 охоче складе компанію дівчинці та прикрасить колекцію м'яких іграшок. З нею діти зможуть відтворити улюблені сцени з казок, мультфільмів або вигадати власні захопливі історії. Дивовижно м'яка іграшка принесе радість та подарує своєму власникові безліч приємних спогадів.
Висота ляльки - 40 см.
Для дітей від 3 років.
Розмір упаковки: 19*10*40 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metr+ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Текстиль |
| Висота | 40 см |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 400 мм |
- Ціна: 340 ₴

