
Конструктор блоковий Тварина (202-296 дет.) K211-5-6-8-20-1-2-4
- Готово до відправки
- Код: K211-5-6-8-20-1-2-4
57 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитячий блоковий конструктор Тварина, арт. K211-5-6-8-20-1-2-4
Встояти перед красою та чарівністю милих маленьких тваринок не в змозі ані діти, ані дорослі. Зберіть фігурку власного домашнього улюбленця разом з новим блоковим конструктором, арт. K211-5-6-8-20-1-2-4. Такий набір стане не тільки гарним та оригінальним подарунком, але й надзвичайно корисним. Мила та доволі реалістична фігурка тваринки додасть творчий елемент та стане гарним доповненням інтер'єру. В одному комплекті - від 202 до 296 пластикових блоків, виконаних з якісних та безпечних матеріалів. Вони добре та міцно скріплюються між собою, а готова фігурка - міцна та не розпадається.
Цей унікальний конструктор стане не лише чудовим доповненням інтер'єру, а й прекрасною творчою іграшкою. У процесі складання діти розвиватимуть дрібну моторику, координацію рухів, логіку, фантазію та просторову уяву.
В 1 комплекті - від 202 до 296 деталей.
Для дітей від 6 років.
Розміри упаковки: 8*4,5*11,5 см.
Ціна вказана за 1 тваринку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metr+ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Тварини |
| Кількість деталей | 296 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 80 мм |
| Ширина упакування | 45 мм |
| Висота упаковки | 115 мм |
- Ціна: 57 ₴










