
Конструктор Квіти в колбі (від 308 дет.) 7375-7378/7345-7347
- Готово до відправки
- Код: 7375-7378/7345-7347
128 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Конструктор Квіти в колбі (від 308 елементів), арт. 7375-7378/7345-7347
Завжди приємно дарувати й отримувати квіти. Конструктор, арт. 7375-7378/7345-7347 стане не тільки гарним та оригінальним подарунком до свята, але й надзвичайно корисним. Цей декоративний набір красивих квітів в естетичній колбі додасть творчий елемент та стане вигідним доповненням інтер'єру. В одному комплекті - від 308 пластикових мініблоків, виконаних з якісних та безпечних матеріалів. Вони добре та міцно скріплюються між собою, а готова квітка має дуже реалістичний вигляд.
Цей унікальний конструктор стане не лише чудовим доповненням інтер'єру, а й прекрасною творчою іграшкою. У процесі складання діти розвиватимуть дрібну моторику, координацію рухів, логіку, фантазію та просторову уяву.
В 1 комплекті - від 308 деталей.
Розмір колби: 7*7*8,25 см.
Для дітей від 6 років.
Розміри упаковки: 11,5*7,5*12,5 см.
Ціна вказана за 1 квітку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metr+ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Рослини |
| Кількість деталей | 308 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 115 мм |
| Ширина упакування | 75 мм |
| Висота упаковки | 125 мм |
- Ціна: 128 ₴










