
Іграшка Автобус-сортер ТехноК 9840
- Готово до відправки
- Код: 9840
179 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитячий іграшковий автобус сортер ТехноК, арт. 9840
Сортер - одна з найулюбленіших іграшок малят. Іграшка "Автобус-сортер", арт. 9840 від українського виробника компанії ТехноК - це чудова розвивальна іграшка для малюків від 1-го року, яка поєднує в собі веселу гру та навчання. У наборі ви знайдете чотири фігурки тваринок та автобус. В його даху є отвори для сортування, що дозволяють малюкам тренувати логічне мислення та координацію рухів. Поверхня іграшки оздоблена красивими яскравими наліпками зображеннями радісних та веселих звіряток-пасажирів. Яскраві оригінальні фігурки допоможуть дитині вивчати тваринний світ та розрізняти кольори. Отвори в кришці-даху автобуса за формою відповідають фігуркам. Це робить гру не тільки цікавою, а й корисною для розвитку дрібної моторики та точності рухів. Також іграшку можна використовувати не тільки для сортування фігурок, а й для ігор із транспортуванням маленьких іграшок та як органайзер.
"Автобус-сортер ТехноК" стане чудовим вибором для батьків, які шукають іграшку, що поєднує в собі розваги та корисне навчання.
Розміри іграшки: 17,5*12,5*13,5 см.
Для дітей від 1 року.
Розмір упаковки: 19*13,2*12,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 135 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Сітка |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Ширина упакування | 132 мм |
| Висота упаковки | 125 мм |
- Ціна: 179 ₴






