
Іграшка Автобус-конструктор ТехноК 0396
- Готово до відправки
- Код: 0396
251 ₴
Дитячий іграшковий автобус конструктор ТехноК, арт. 0396
Дитячий конструктор - це особлива іграшка, яка розвиває багато корисних навичок. Іграшка "Автобус-конструктор", арт. 0396 від українського виробника компанії ТехноК - це універсальний ігровий набір, який поєднує розваги з розвитком творчих і технічних навичок. Набір складається з яскравого автобуса з міцною, ергономічною ручкою, що дозволяє легко переносити улюблену іграшку. Усередині автобуса можна зберігати всі деталі конструктора, а кришка з рельєфною поверхнею служить платформою для створення різноманітних конструкцій. У наборі є 18 елементів конструктора різних форм і кольорів, які ідеально підходять для маленьких рук. Барвисті наліпки із зображенням милих звіряток додають особливого шарму автобусу, перетворюючи його на справжню казкову машину. Основа автобуса напівпрозора, що дозволяє побачити вміст автобуса. А кольорова інструкція допоможе швидко зрозуміти, як почати гру та розвивати необхідні навички.
З "Автобусом-конструктором ТехноК" дитина зможе складати, комбінувати деталі, вчитися розпізнавати кольори, форми та розвивати уяву в легкій ігровій формі. Під час гри дітлахи вчитимуться рахувати, будувати та фантазувати й зможуть зробити маленький будиночок для маленьких тваринок. Іграшка супроводжуватиме малят вдома та на прогулянці, даруючи години захоплюючої гри та корисного навчання. Також сприяє розвитку дрібної моторики, просторового мислення та координації рухів.
Розміри іграшки: 17,5*12,5*13,5 см.
Для дітей від 1 року.
Розмір упаковки: 19*15,5*12,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 1 року |
| Кількість деталей | 12 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Сітка |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Ширина упакування | 155 мм |
| Висота упаковки | 125 мм |
- Ціна: 251 ₴







