
Літак-паркінг (з металевою машинкою та аксесуарами) 6675
- Готово до відправки
- Код: 6675 BL
360 ₴
Ігровий набір літак парковка з 1 метал. машинкою, арт. 6675
Яким би величезним та різноманітним не був автопарк хлопчиків, вони все одно мріють про нові цікаві моделі іграшок. Парковка, арт. 6675 - це вражаючий транспортний літак, який легко перетворюється на дворівневий паркувальний комплекс, що збирається за принципом конструктора. Розкладений паркінг оснащений автотреками зі спусками, що дозволяють запускати машинки з висоти. Для переміщення транспорту між рівнями передбачений механічний підйомник, що робить гру інтерактивною і реалістичною. Колеса самого літака мають фрикційний механізм для самостійного руху. У комплекті є одна маленька спортивна машинка, дорожні знаки і наліпки для декорування парковки.
Граючи з такою іграшкою, дитина тренуватиме дрібну моторику рук, фантазію, просторову уяву, логічне мислення, координацію рухів та кмітливість.
У комплекті: літак-трансформер (33*31*16 см), 1 металопластикова машинка, дорожні знаки, наліпки.
Розміри парковки: 70*32*40 см.
Для дітей від 3 років.
Розмір упаковки: 38*8,5*28 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tilly |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 700 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 320 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 400 мм |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 380 мм |
| Довжина упаковки | 85 мм |
| Висота упаковки | 280 мм |
- Ціна: 360 ₴



