
Інтерактивний функціональний пупс Yala Baby (40 см, з горщиком та аксесуарами) YL2440E-E/YL2440E-F/YL2440E-N
- Готово до відправки
- Код: YL2440E-E/F/N
530 ₴
Функціональний пупс Yala Baby з горщиком, пляшечкою та аксесуарами, арт. YL2440E-E/YL2440E-F/YL2440E-N
Пупси - це не просто звичайні іграшки, а наче маленькі дітки, яким потрібна увага та турбота. Гра з пупсом виховує соціальні навички, необхідні в дорослому житті. Інтерактивний пупс, арт. YL2440E-E/YL2440E-F/YL2440E-N - це унікальна іграшка, яка стане кращим другом дитини та створить веселе і пізнавальне середовище для ігор та навчання. Лялька виготовлена з пластику, голова та кінцівки - гумові. Вона підкорює своїм милим і реалістичним зовнішнім виглядом. У неї чарівні риси обличчя, рум'янець на щічках, виразні блакитні оченята та щира посмішка. Пупс вміє закривати очі, коли його кладуть спати. Ноги та руки рухаються, і він може прийняти будь-яке положення, що підсилює враження від гри. Одягнений пупс в гарненький костюм, який знімається. Лялька вміє пити водичку з пляшечки, а потім ходити в туалет. Для цього процесу є зручний горщик та підгузок.
Ігри з пупсом допомагають формувати навички турботи та відповідальності, розвиваючи при цьому моторику рук і координацію рухів. Такі забави стануть чудовим способом навчити дитину основ особистої гігієни через ігрову форму.
У комплекті: пупс (40 см), пустушка, пляшечка, підгузок, горщик.
Для дітей від 3 років.
Розмір упаковки: 26,5*15,5*37,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YALE |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пупс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 40 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 265 мм |
| Ширина упакування | 155 мм |
| Висота упаковки | 375 мм |
- Ціна: 530 ₴




