
Машинка трюкач на радіокеруванні, (дим/пар, браслет, акумулятор) 3688-G133A
- Готово до відправки
- Код: 3688-G133A
505 ₴
Трюкач-дрифтер на радіокеруванні, арт. 3688-G133A
Якщо ваша дитина шанувальник красивих, незвичайних радіокерованих машинок, то у нас є чудовий подарунок для неї - радіокерований трюкач, арт. 3688-G133A. Ця стильна машинка з футуристичним дизайном може рухатися вперед/назад, вліво/вправо, дрифтувати і робити різні трюки. Її корпус виконано з міцного пластику, тому іграшці нестрашні ніякі дорожні пригоди. У всюдихода потужний мотор та великі протекторні колеса, що дають йому змогу легко справлятися з будь-якими дорожніми умовами. Іграшка має яскраве різнокольорове підсвічування і музичний супровід процесу їзди. Якщо заправити спеціальний резервуар водою, то рух супроводжуватиметься димовими ефектами. Особливо маленького водія порадує можливість управління жестами (за допомогою браслета) і вбудований демонстраційний режим.
З такою машинкою можна влаштовувати видовищні змагання, а також виконувати приголомшливі трюки. Своєму власникові вона подарує масу позитивних емоцій і вражень. Іграшка розвиває уяву, фантазію, швидкість реакції та інші навички.
У комплекті: машинка, пульт управління, браслет-пульт, акумуляторна батарея, USB-шнур для зарядного пристрою, піпетка для води.
Розмір машинки: 15,5*15*6,8 см.
Пульт керування працює від батарейок (до комплекту не входять).
Для дітей від 6 років.
Розмір упаковки: 26*8,2*26,7 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tilly |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Дрифт/шосейна |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 68 мм |
- Ціна: 505 ₴






