
М'яке брязкальце підвіска (з прорізувачем та пискавкою) 9283A/9286A
- Готово до відправки
- Код: 9283A/9286A
175 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Плюшеве брязкальце підвіска з прорізувачем, арт. 9283A/9286A
Брязкальця-підвіски - це милі та привабливі іграшки зі зручним кріпленням, які знайомлять малюків з навколишнім світом та допомагають у розвитку. М'яке брязкальце підвіска, арт. 9283A/9286A стане справжнім помічником для батьків та ідеальним варіантом першої розвивальної іграшки для немовляти. Яскрава мила іграшка виготовлена з м'якого плюшевого матеріалу, дуже приємного на дотик. Наповнювач складається з високоякісної поліпропіленової бавовни, безпечної для малюків. Іграшка має силіконові прорізувачі, які дитина зможе кусати та жувати, полегшуючи біль при прорізуванні зубок. Брязкальце надійно кріпиться на візочок, або ліжечко за допомогою спеціального пластикового кільця, а під час струшування - приємно дзвенить.
Поєднання різних фактур тканин, дрібних елементів, які шарудять та пищать, сприяє розвитку зорових та тактильних навичок, слухового сприйняття. Граючи з підвіскою, малюк розвиває уяву, сенсорне сприйняття, моторику та емоційний інтелект.
Для дітей від народження.
Розмір упаковки: 25*5*17 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tilly |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Брязкальце з гризунком |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал | Текстиль |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 170 мм |
- Ціна: 175 ₴







