
М'яке брязкальце підвіска Тваринки (з прорізувачем) XA46A
- Готово до відправки
- Код: XA46A
165 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Плюшеве брязкальце підвіска з прорізувачем Тваринки, арт. XA46A
Брязкальця-підвіски - це милі та привабливі іграшки зі зручним кріпленням, які знайомлять малюків з навколишнім світом та допомагають у розвитку. М'яке брязкальце підвіска Тваринки, арт. XA46A стане справжнім помічником для батьків та ідеальним варіантом першої розвивальної іграшки для немовляти. Кумедна та мила іграшка виготовлена з м'якого плюшевого матеріалу, дуже приємного на дотик. Наповнювач складається з високоякісної поліпропіленової бавовни, безпечної для малюків. Іграшка має рельєфні фігурні гумові прорізувачі. Текстильну тваринку-брязкальце приємно та зручно тримати - навіть у зовсім маленьких дитячих рученятах. До того ж іграшка надійно кріпиться на візочок, або ліжечко за допомогою спеціального пластикового кільця.
Поєднання різних фактур тканин, дрібних елементів, сприяє розвитку зорових та тактильних навичок, слухового сприйняття. Граючи з підвіскою, малюк розвиває уяву, сенсорне сприйняття, моторику та емоційний інтелект.
Для дітей від 3 місяців.
Розмір упаковки: 13*6*31 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tilly |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Брязкальце з гризунком |
| Вікова група | Від 3-х місяців |
| Матеріал | Текстиль |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 130 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 310 мм |
- Ціна: 165 ₴

