
Розвиваючий багатофункціональний столик з кермом YL522
- Готово до відправки
- Код: YL522
305 ₴
Дитячий ігровий центр (інтерактивний столик з кермом), арт. YL522
Ігровий центр - чудовий подарунок для малюків. Якщо ви хочете порадувати свого маленького автолюбителя, придбайте йому багатофункціональний розвиваючий столик, арт. YL522. Іграшка зроблена у вигляді столика на ніжках. На ньому розташовані кермо, котре обертається, та розвиваюча ігрова панель зі звуковими та світловими ефектами. Верхня частина - це панель приладів, на якій дитина побачить кермо з клаксоном, машинку-перемикач, різнокольорові клавіші піаніно (ноти), перемикач швидкостей, кнопку-ключ, бічне дзеркало та інше.
Основні функції ігрової панелі:
- нотні клавіші;
- мелодії та звукові ефекти;
- коробка передач;
- безпечне дзеркало, яке можна регулювати;
- кермо, яке обертається;
- світлові ефекти.
В ігровому автотренажері все можна крутити, вмикати та натискати, уявляючи себе в салоні татової машини. Іграшку можна використовувати як столик на ніжках або прикріпити спеціальними ременями до дитячого ліжечка. Граючи, діти будуть тренувати дрібну моторику та координацію рухів рук, логіку, пам'ять, уважність і посидючість.
Розміри столика: 20,5*20,5*23,5 см.
Працює від 3 батарейок типу АА (до комплекту не входять).
Рекомендовано для дітей від 18 місяців.
Розмір упаковки: 28,3*9*21,3 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tilly |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кермо |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Ширина | 20.5 см |
| Довжина | 20.5 см |
| Висота | 23.5 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 283 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 213 мм |
- Ціна: 305 ₴








