
Бізікуб для розвитку дрібної моторики (багатофункціональний) HE8030
- Готово до відправки
- Код: HE8030
160 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Багатофункціональний бізікуб, арт. HE8030
Мультибокс та бізікуб - це новий формат іграшок, які ідеально підходять для дітей від 1-2 років і мають величезний розвивальний потенціал. Багатофункціональний куб, арт. HE8030 спеціально розроблений для стимулювання раннього розвитку моторних і когнітивних навичок малюка. Яскравий дизайн привертає увагу малюків та заохочує їх розвивати органи чуття через дотик, рух і маніпуляцію. Куб складається з трьох двосторонніх поверхонь, що дає ще більше можливостей для гри. Завдяки цьому іграшку можна використовувати як класичний куб, так і як набір плоских поверхонь для маніпуляцій. Кожна сторона поверхні пропонує свій набір для гри:
- елементи, які можна пересувати;
- шестерні, що обертаються;
- пінбол;
- безпечне дзеркало;
- коло, яше обертається;
- кнопки перемикачі, повзунки;
- гризунки.
Завдяки практичній підвісній петлі бізікуб можна прикріпити до дитячої коляски, ліжечка або сумки. Так дитина може гратися з ним і на ходу.
Бізікуб HE8030 - ідеальний помічник для розвитку дрібної моторики, зорово-моторної координації та логічного мислення.
Розміри панелі: 11*2,6*10 см.
Для дітей від 18 місяців.
Розмір упаковки: 15*8*14 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tilly |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бізікуб |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Висота | 100 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 140 мм |
- Ціна: 160 ₴










