влевовправо

Каталка на паличці Каченя (вертоліт) 198-29
- Готово до відправки
- Код: 198-29
115 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (93) 813-17-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каталка Каченя з ручкою, арт. 198-29
Якщо ваш малюк тільки починає ходити, а ви хочете допомогти йому швидше освоїти цю навичку - радимо звернути увагу на іграшку-каталку на паличці Каченя, арт. 198-29. З нею тупотіти самостійно малюкові стане зручніше та цікавіше. Яскрава каталка має мультяшний дизайн та прикрашена наліпками. Під час руху обертаються лопаті на кепці, каченя кумедно погойдується. Якщо від'єднати ручку, дитина отримає повноцінну іграшку, яку зможе використовувати в подальших іграх.
Іграшка допоможе дитині розвивати координацію рухів, уважність, логіку та фантазію.
Розміри каченя: 18*19*21 см.
Довжина ручки - 45 см.
Для дітей від 12 місяців.
Розмір упаковки: 18*19*21 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tilly |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Іграшка-каталка на паличці |
| Вид | Качка |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 19 см |
| Висота | 21 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 115 ₴




