
Музичний плюшевий нічник Кролик (з функцією колисання) FM666-79
- Готово до відправки
- Код: FM666-79
470 ₴
Музичний нічник Funmuch Кролик (гойдається, змінні насадки проєктора), арт. FM666-79
М'який, плюшевий нічник - це не тільки ніжна іграшка, а й справжній супутник у всіх нічних пригодах. Плюшевий нічник, арт. FM666-79 стане найкращим другом малюка під час засинання! Цей м'який та затишний аксесуар здатний перетворити звичайну спальню на чарівну казку, наповнену м'яким лагідним сяйвом. Модель зроблена з дуже ніжного і м'якого плюшу та наповнена гіпоалергенним синтепоном. Це робить нічник ідеальним для обіймання та притискання під час сну. Кролик ніжно гойдається вперед-назад, як маленька колиска, і задає заспокійливий ритм для засинання. У корпус вбудований світловий проєктор із трьома змінними кришками: можна обрати проєкцію зоряного неба, хвиль океану або м’яке світло нічника. Разом із цим, іграшка відтворює 60 колискових та 6 видів білого шуму, які створюють комфортний фон. Сім режимів підсвітки дають змогу підібрати найніжніше світло для дитини, а компактний розмір робить іграшку зручною і для ліжечка, і для подорожей.
Музичний нічник, арт. FM666-79 забезпечить спокійний та комфортний сон, а також дасть змогу Вашій дитині уявляти та мріяти, створюючи унікальну атмосферу в дитячій кімнаті!
В комплекті: нічник (23*16*28 см), 3 накладки для проєктора, інструкція.
Нічник працює від 3 батарейок типу АА (в комплект не входять).
Для дітей з 3 місяців.
Розмір упаковки: 22*16*34,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Виробник | Funmuch |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 230 мм |
- Ціна: 470 ₴






