
Дитяче брязкальце барабан-колотушка з прорізувачем 906
- Готово до відправки
- Код: 906 rt
148 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Іграшка брязкальце барабан, арт. 906
Брязкальце - це перші іграшки малюка. І чим старша крихітка, тим більш функціональними мають бути її іграшки. Миле брязкальце, арт. 906 створене для веселих ігор та музичних відкриттів малюка! Яскрава пластикова іграшка має зручну форму, а її верхівка зроблена у формі барабанчика з намальованим милим звірятком. Силіконові вушка і край іграшки стануть незамінними, коли у діток починають різатися зубки та сверблять ясна. Брязкальце відмінно підійде для першого знайомства з різними звуками. Легкий та зручний для маленьких рук барабан-колотушка буде заохочувати дитину рухати, трясти та досліджувати іграшку. Це - чудовий варіант для розвитку слухового сприйняття, дрібної моторики та координації рухів.
Розміри брязкальця: 8,5*3,5*22 см.
Для дітей від 3 місяців.
Розмір упаковки: 8,5*4,3*23,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Брязкальце з гризунком |
| Вікова група | Від 3-х місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 220 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 85 мм |
| Ширина упакування | 45 мм |
| Висота упаковки | 235 мм |
- Ціна: 148 ₴

