
Бізіборд Динозаврик WToys (пальчикові ігри, тріскачка, загадки, казки, скоромовки, пісні) 72024
- Готово до відправки
- Код: 72024
680 ₴
Іграшка бізіборд Динозаврик WToys, арт. 72024
Бізіборд - це новий формат іграшок, які ідеально підходять для дітей від 1-2 років і мають величезний розвивальний потенціал. Бізіборд, арт. 72024 від ТМ WToys стане ідеальним помічником для всебічного розвитку малюка. Іграшка виготовлена з міцного пластику у формі динозаврика. Яскравий дизайн, звукові ефекти та багатофункціональність роблять гру не лише цікавою, а й корисною. Особливості моделі:
- 15 казок (трикутна кнопка);
- 15 пісень (натискання на штекер в іграшковій розетці);
- 15 скоромовок (верхня частина прямокутної кнопки);
- 15 загадок (нижня частина прямокутної кнопки);
- звукові ефекти;
- підсвічування;
- тріскачки;
- пальчикові ігри: замочки, перемикачі, віконце, слайдер;
- аналоговий годинник з рухомою стрілкою.
Іграшка стимулює цікавість, тренує логіку, уважність і допомагає дитині пізнавати навколишній світ у безпечній ігровій формі. Безпечна конструкція - ідеальна для маленьких дітей, а компактні розміри дозволять зручно брати іграшку з собою в дорогу та на прогулянку.
Іграшка озвучена українською мовою.
Розміри іграшки: 33*5,5*23 см.
Звукові ефекти та підсвічування працюють від 3 батарейок типу АА (в комплект не входять).
Для дітей від 1 року.
Розмір упаковки: 37*6,5*27,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бізіборд |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 230 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 370 мм |
| Ширина упакування | 65 мм |
| Висота упаковки | 275 мм |
- Ціна: 680 ₴






