
Набір для творчості з варильною поверхнею Magic Water Elf (аквагель, горщик, форми) T 913 A
- Готово до відправки
- Код: T 913 A
570 ₴
Набір для творчості Magic Water Elf (варильна поверхня, каструля, продукти), арт. T 913 A
Настав час справжньої магії та дива! Набір для творчості Magic Water Elf, арт. T 913 A - це захоплива магічна лабораторія, яка дозволяє створювати об'ємні фігурки прямо у воді. До комплекту входять спеціальний порошок-реагент (лактат кальцію), пластикові формочки (продукти), кольоровий аквагель та релістична варильна поверхня з прозорим горщиком. Достатньо змішати кольорову рідину, нанести її у форму, занурити у воду з реагентом — і фігурка оживає прямо на очах! Варильна поверхня має функціональні кнопки, які активують звуки варіння та створюють бульбашки. Доповнюють гру ефект підсвічування та розповіді англійською мовою (на 3 теми).
Така креативна творчість буде ще й дуже веселою, що точно сподобається малюкам, які щойно почали досліджувати світ. Гра з набором сприятиме розвитку моторики рук, координації рухів та креативного мислення.
У комплекті: 4 пляшки з гелем, формочки-продукти, пакетик з реагентом, паличка для перемішування, набір наліпок, друшлаг, інструкція.
Варильна поверхня працює від 3 батарейок типу АА (до комплекту не входять).
Для дітей від 6 років.
Розмір упаковки: 34*9,5*17,5 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 34 см |
| Ширина | 9.5 см |
| Висота | 17.5 см |
| Стан | Новий |
| Кількість кольорів | 4 |
| Підсвічування | Так |
- Ціна: 570 ₴




