
Набір для творчості Magic Water Elf (аквагель, бокс, форми, наліпки) 4101 AB
- Готово до відправки
- Код: 4101 AB
515 ₴
Набір для творчості в боксі Magic Water Elf, арт. 4101 AB
Настав час справжньої магії та дива! Набір для творчості Magic Water Elf, арт. 4101 AB - це захоплива магічна лабораторія, яка дозволяє створювати об'ємні фігурки прямо у воді. До комплекту входять спеціальний порошок-реагент (лактат кальцію), пластикові формочки, кольоровий аквагель та міцний пластиковий бокс з ручкою. Достатньо змішати кольорову рідину, нанести її у форму, занурити у воду з реагентом — і фігурка оживає прямо на очах!В бокс зручно складати всі елементи набору й готові іграшки, а ще його можна використовувати як місткість для води під час гри.
Така креативна творчість буде ще й дуже веселою, що точно сподобається малюкам, які щойно почали досліджувати світ. Гра з набором сприятиме розвитку моторики рук, координації рухів та креативного мислення.
У комплекті: 12 пляшечок з гелем, 12 формочок, 2 пакетики з реагентом, паличка для перемішування, набір наліпок, пластиковий бокс, інструкція.
Для дітей від 6 років.
Розмір упаковки: 21*15*15 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 15 см |
| Висота | 15 см |
| Стан | Новий |
| Кількість кольорів | 12 |
- Ціна: 515 ₴





