
Брязкальце з прорізувачами (набір 4 шт.) 2288-23
- Готово до відправки
- Код: 2288-23
70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Набір брязкалець із прорізувачами (4 шт.), арт. 2288-23
Перші іграшки немовлят формують їхні уявлення про зовнішні властивості предметів, тренують дрібну моторику, слухове та зорове сприйняття, покращують хапальні рефлекси та розвивають тактильні відчуття. Набір брязкалець, арт. 2288-23 неодмінно зацікавить крихітку і подарує тільки найпозитивніші емоції. Брязкальця виконані з первинного пластику та поєднують в собі прекрасний дизайн та функціонал. Набір складається з 4 іграшок в приємних кольорах, які перенесуть малюка в дивовижний світ фарб та кумедних звуків. Для діток, у яких починають прорізуватися зубки, на брязкальцях передбачені елементи-гризунки. Іграшки мають оптимальні форми та розміри, завдяки чому дуже зручні для дитячих ручок.
У наборі - 4 брязкальця.
Для дітей з 3 місяців.
Розмір упаковки: 24*3*21 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tilly |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Брязкальце |
| Вікова група | Від 3-х місяців |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Ширина упакування | 30 мм |
| Висота упаковки | 240 мм |
- Ціна: 70 ₴

