
Набір брязкалець в банці (5 шт.) 326-B183
- Готово до відправки
- Код: 326-B183
90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Брязкальця в пляшці (набір, 5 шт.), арт. 326-B183
Діти різного віку люблять грати зі своїми іграшками. Для старших діток - це ляльки і машинки, для немовлят - брязкальця. Брязкальце, арт. 326-B183 - це набір із 5 іграшок, зібраних у колбі-пляшці з соскою. Він чудово підійде для дітей з 3 місяців. У наборі - барвисті, різнокольорові пластикові брязкальця з елементами гризунками (прорізувачами), виготовлені у вигляді різноманітних милих тваринок. Розміри та ручки брязкальця виконані спеціально під маленьку долоню малюка - їх зручно хапати та утримувати. Форма, колір, принцип роботи та звучання кожної іграшки відрізняються, але всі вони мають спільні розвиваючі функції та допомагають малюкові пізнавати цей світ у веселій ігровій формі. Граючи з брязкальцями, дитина розвиватиме дрібну моторику рук і пальчиків, слух і розуміння причинно-наслідкових зв'язків.
В наборі - 5 брязкалець.
Для дітей від 3 місяців.
Розмір упаковки: 10,5*10,5*27 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tilly |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Брязкальце з гризунком |
| Вікова група | Від 3-х місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Довжина упаковки | 105 мм |
| Ширина упакування | 105 мм |
| Висота упаковки | 270 мм |
- Ціна: 90 ₴


