
Конструктор Police/Поліція (машинка, песик, фігурка, 91 дет.) KB 117
- Готово до відправки
- Код: KB 117
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Конструктор Police/Поліція Limo Toy (91 деталь), арт. KB 117
Конструктор серії "Конструкторське бюро" - це цікава іграшка для хлопчаків будь-якого віку. Конструктор Police/Поліція, арт. KB 117 від компанії Limo Toy - це корисна забава, яка гарантовано забезпечить захопливе проведення часу кожному юному автолюбителю. Набір складається з 91 елемента і дає змогу побудувати модель спеціального транспорту, а ще в комплекті є фігурки поліцейського та службового песика. Завдяки точним та чітким деталям транспорт має доволі реалістичний вигляд. Він має рухливі елементи конструкції, які роблять гру ще цікавішою та захоплюючою. Дитині буде дуже цікаво створювати техніку власними руками, а детальна інструкція дасть змогу виконати кропітку роботу легко та без помилок. Деталі зі щільного пластику без зусиль скріплюються між собою, утворюючи стійкі з'єднання. Таким чином, іграшка збереже свою цілісність у процесі найактивніших ігор.
Цікаве конструювання позитивно позначиться на розвитку дрібної моторики, образного і просторового мислення, координації рухів.
У комплекті: 91 деталь, покрокова інструкція.
Для дітей від 6 років.
Розмір упаковки: 12,5*4*8 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Поліцейська серія |
| Кількість деталей | 91 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 125 мм |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
- Ціна: 150 ₴



