
М'який конструктор гумовий (40 деталей, гнучкі будівельні блоки) SQN-12
- Готово до відправки
- Код: SQN-12
200 ₴
М'який конструктор із гуми (40 дет.), арт. SQN-12
Конструктор - це один із найкращих способів розвитку творчого мислення та уяви в дитини. Познайомити малюка з цією корисною забавою допоможе м'який конструктор, арт. SQN-12. У наборі дитина знайде 40 деталей, виготовлених із якісної гуми. Його елементи досить великі, що запобігає їхньому потраплянню до рота. Деталі добре оброблені, не дряпають і не травмують під час гри. Усі елементи легко кріпляться між собою, створюючи при цьому міцні конструкції. Дитина працюватиме з різними деталями різноманітних форм і кольорів, створюючи композиції за інструкцією або фантазуватиме, складаючи власні моделі. Комплект доповнено наліпками, що додасть зібраним моделям особливої оригінальності та зробить ігрові сюжети цікавішими й захопливішими.
Ставши володарем захоплюючого конструктора, малюк отримає масу позитивних емоцій від цікавого заняття. Працюючи з конструктором, дитина розвиває логічне та просторове мислення, дрібну моторику рук, посидючість, зорову пам'ять, координацію рухів, уяву та фантазію.
У комплекті - 40 деталей.
Для дітей від 2 років.
Розмір упаковки: 14*10*38 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tilly |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | М'який |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість деталей | 40 шт. |
| Матеріал | Гума |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 140 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 380 мм |
- Ціна: 200 ₴

