
Інтерактивна м'яка іграшка Кіт (сенсорний, на батарейці) M 6210 I UA
- Готово до відправки
- Код: M 6210 I UA
1 080 ₴
М'яка іграшка Котик Cute Furry (з пляшечкою), арт. M 6210 I UA
Пухнастий красень з кумедним хвостиком у пошуках справжнього друга! Маленький котик, арт. M 6210 I UA з серії Cute Furry обіцяє бути ввічливим, багато грати та всіляко розважати дитину. Іграшка виконана з приємного на дотик текстилю. Очі-намистинки та рожевий носик надають котику особливого шарму. Корпус виготовлений із поєднання тканини та пластмаси: м’яка частина приємна на дотик, а внутрішні елементи забезпечують роботу звукового модуля. Миле кошеня не тільки зовні схоже на справжнього вихованця, а й має широкий функціонал. Модель має сенсорний механізм, який розпізнає контакт із пляшечкою та запускає відповідний режим відтворення звуків (українською мовою). Передбачено відтворення 2 колискових та 2 казок, а також функцію повтору.
Ігри з такою кумедною м'якою іграшкою сприяють розвитку зорового, тактильного та слухового сприйняття, дрібної моторики рук, координації рухів, уяви та мовленнєвих навичок.
Висота кошеняти - 32 см.
Працює від батарейок (до комплекту не входять).
Для дітей від 3 років.
Розмір упаковки: 22*18*32,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metr+ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Білий |
| Особливості | Відтворення звуків/фраз людей, Мелодії, Звукові ефекти |
| Мови | Український |
| Висота | 32 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Висота упаковки | 325 мм |
- Ціна: 1 080 ₴


