Ігровий набір паркінг-літак з транспортом (музика), арт. 8827 A
Яким би величезним та різноманітним не був автопарк хлопчиків, вони все одно мріють про нові цікаві моделі іграшок. Парковка “Aircraft”, арт. 8827 A - потужний і неймовірно реалістичний вантажний літак спецслужби, що прямує крізь безмежне небо! Його могутні крила наче розсікають повітря з надзвичайною легкістю. Цей літак створений для перевезення будь-яких габаритних предметів і транспорту. На дах можна встановити круглий майданчик для паркування вертольота. Модель може розкладатись, а всередині знаходиться парковка для невеликих автомобілів. Для зручності спуску машинок в іграшці передбачено спеціальний трап. Завдяки ньому можна спостерігати, як мініатюрні транспортні засоби спускаються на землю, готові виконувати будь-які місії та завдання. Цей процес та музичний чип з приємними мелодіями нададуть грі неповторну динамічність. В наборі є ігрове поле, додаткові декорації та дорожні знаки. Комплект наліпок допоможе малюкам самостійно декорувати іграшку.
Граючи з треком, дитина тренуватиме дрібну моторику рук, фантазію, просторову уяву, логічне мислення, координацію рухів та кмітливість.
У комплекті: літак (26*27*14 см), 3 машинки, вертоліт, гірка-трек, дорожні знаки, ігрове поле (70*43 см), наліпки.
Звукові ефекти працюють від батарейок (в комплекті).
Для дітей від 3 років.
Розмір упаковки: 36*10,5*24 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина у зібраному вигляді | 260 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 270 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 140 мм |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Мелодії |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Довжина упаковки | 365 мм |
| Висота упаковки | 245 мм |
- Ціна: 390 ₴








