Іграшка Улюбленець собака на повідці (запис та відтворення звуків), арт. 55 G-6
Інтерактивні плюшеві тварини - це чудові іграшки, які можуть потішити та розвеселити будь-кого. Інтерактивний улюбленець, арт. 55 G-6 швидко стане центром уваги та подарує малюкові неповторні емоції від гри! Іграшковий пухнастик рухається, виляє хвостиком і жваво реагує на дотики, створюючи відчуття справжнього спілкування з тваринкою. Знімний нашийник та мисочка з «їжею» додають грі ще більше реалістичних деталей. Завдяки повідцю малюк може керувати прогулянкою. При короткому натисканні іграшковий улюбленець ходить, видає звуки, співає пісні, здійснює рухи головою (ніби облизуючи) та виляє хвостом. При довгому натисканні на короткий час здійснює рухи голови (ніби облизуючи), виляє хвостом, вмикається режим повторення голосу. Песик реагує на дотик до голови, виляючи хвостиком, видаючи звуки та здійснюючи рухи голови.
Такий улюбленець допомагає дитині розвивати уяву та турботливість, а м’яке хутро та милий дизайн роблять песика особливо привабливим і бажаним другом для дитини. Подібні іграшки позитивно позначаються на розвитку у малюків моторики пальчиків, координації рухів, уяви, кмітливості, уважності, посидючості, творчих здібностей та комунікативних навичок.
Розмір песика: 27,5*16*29 см.
Іграшка озвучена англійською мовою.
Працює від акумулятора 3,7 V (рекомендовано зарядити перед використанням).
Для дітей від 3 років.
Розмір упаковки: 30*17*32 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Особливості | Відтворення звуків/фраз людей, Рухома, Мелодії, Звукові ефекти |
| Мови | Англійська |
| Ширина | 16 см |
| Довжина | 27.5 см |
| Висота | 29 см |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 170 мм |
| Висота упаковки | 320 мм |
- Ціна: 1 150 ₴



