Ігровий центр Перші кроки 2 в 1 (каталка, килимок, піаніно), арт. 1010/1011
Шукаєте ідеального компаньйона для ігор для свого малюка? Мультифункціональний ігровий центр Перші кроки, арт. 1010/1011 розроблений спеціально для фізичного, когнітивного та сенсорного розвитку дитини. Модель можна використовувати як ігровий килимок, центр активності та навчальні ходунки. Ігровий килимок пропонує безпечне та комфортне середовище для малюків, щоб вони могли грати лежачи або сидячи. Ручка каталки при цьому використовується як дуга, на яку кріпляться 4 пластикові брязкальця. Ігрова панель - піаніно має 4 функціональні клавіші, які відтворюють різні мелодії. Звукові ефекти доповнює підсвічування. Каталка має 4 колеса та забезпечує необхідну підтримку, коли дитина тільки починає ходити.
Ігровий центр сприяє сенсорному та фізичному розвитку, стимулює слухові відчуття і служить засобом тактильного сприйняття. Ігри з ним стануть чудовим тренуванням дрібної моторики, уважності, пам'яті та логіки.
Розмір каталки: 46*34,5*37 см.
Звукові та світлові ефекти працюють від 3 батарейок типу АА (в комплект не входять).
Можна використовувати для дітей з народження.
Розмір упаковки: 39,5*9,5*42 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tilly |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Стать | Унісекс |
| Вік | З народження |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Висота | 370 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 395 мм |
| Ширина упакування | 93 мм |
| Висота упаковки | 416 мм |
- Ціна: 680 ₴










