влевовправо

Брязкальце м'яке з пискавкою Тваринки 688M-15/688M-16/688M-17
- Готово до відправки
- Код: 688M-15/688M-16/688M-17
92 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (93) 813-17-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яке брязкальце з пищалкою Тваринки, арт. 688M-15/688M-16/688M-17>
<p>Брязкальце - це одна з перших іграшок, яка відкриває малюкові цілий світ звуків, форм і нових відчуттів. Текстильне брязкальце Тваринки, арт. 688M-15/688M-16/688M-17 гарантовано стане улюбленою забавою дитини. Іграшка виконана у вигляді милої та кумедної тваринки, з високоякісного, дуже ніжного на дотик текстилю. Яскравий дизайн і миле оформлення моделі подарують приємне візуальне враження та позитивні емоції. Усередині м'якої тварини розташована пискавка, внизу - прозоре кільце-тримач з різнокольоровими кульками. Брязкальце прекрасно розвиває концентрацію уваги, дрібну моторику, тактильні відчуття, координацію рухів, а також сприйняття кольорів та форм. Воно відмінно заспокоює дитину і швидко перемикає її увагу на вивчення цікавих елементів іграшки.Довжина брязкальця - 23 см.
Для дітей з 3 місяців.
Розмір упаковки: 16*24,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tilly |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Брязкальце |
| Вікова група | Від 3-х місяців |
| Матеріал | Текстиль |
| Довжина | 230 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Висота упаковки | 245 мм |
- Ціна: 92 ₴






