
М'яка іграшка песик з переноскою на набором лікаря 906-2
- Готово до відправки
- Код: 906-2
490 ₴
М'яка іграшка собачка з переноскою та набором ветеринара, арт. 906-2
Діти дуже люблять тварин та часто просять батьків про власного вихованця. Але не всі готові до такої відповідальності. Відмінною альтернативою може стати іграшковий підопічний. М'який песик, арт. 906-2 — це сучасна, доброзичлива іграшка, яка неодмінно стане вірним другом дитини.
І ось сьогодні улюблений хвостик їде у ветеринарну клініку, де йому будуть робити плановий огляд. Маленький песик трохи хвилюється, адже це перший візит у таке місце. Він знаходиться у зручній переносці з ручкою, де має достатньо простору для комфортного розміщення. Крім того, в розпорядженні дитини опиняться миска для годування та спеціальна їжа, а також лікарські аксесуари, як-от окуляри, шприц, стетоскоп та ножиці. День обіцяє бути цікавим та насиченим!
Подібні іграшки позитивно позначаються на розвитку у малюків моторики пальчиків, координації рухів, уяви, кмітливості, уважності, посидючості, творчих здібностей і комунікативних навичок. Крім цього, вони вчать любити тварин та цінувати навколишній світ.
У комплекті: песик (13*16*20 см), переноска, миска, їжа, окуляри, стетоскоп, ножиці, шприц.
Для дітей від 3 років.
Розмір упаковки: 46*16*30 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tilly |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Юний ветеринар |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Висота | 200 мм |
- Ціна: 490 ₴


