Металева машинка трейлер Автопром (вантажівка, світло, звук), арт. AP7540AB
Діти люблять спостерігати за роботою великого транспорту. Такі машини трохи лякають своїми розмірами, але водночас - заворожують своєю силою та можливостями. Металевий трейлер, арт. AP7540AB від компанії АВТОПРОМ - це реалістична модель транспорту, яка складається з тягача та причепу. Іграшка вирізняється високим ступенем деталізації, на кабіну та кузов нанесені відповідні написи та логотипи. Основні частини, включаючи кабіну тягача, виготовлені з міцного металевого сплаву, що забезпечує іграшці довговічність, тоді як причіп та дрібні елементи виконані з якісного пластику. Трейлер оснащений інтерактивними функціями: він працює від батарейок та має реалістичні світлові (фари) та звукові ефекти (імітація звуку двигуна та руху), які додають грі динамічності та правдоподібності. Дитина буде в захваті від такої реалістичної машинки, а ще більше порадує інерційний механізм.
Тепер маленький автолюбитель зможе розігрувати найцікавіші сценарії за участю нової іграшки. Він буде доставляти товар та перевозити важливий вантаж. Такі ігри розвиватимуть уяву, уважність і дрібну моторику ручок.
Розмір машинки: 31*5*8 см.
Для роботи світлових та звукових ефектів необхідні 3 батарейки типу AG13 (входять до комплекту).
Для дітей від 3 років.
Розмір упаковки: 35*7*12 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Автопром |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Висота | 80 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 483 ₴







