
Дерев'яна іграшка Куб-сортер Limo Toy (4 фігурки, дерев'яні пазли) MD 1853
- Готово до відправки
- Код: MD 1853
110 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дерев'яна іграшка Куб-сортер 2 в 1 (з пазлами) Limo Toy, арт. MD 1853
Дерев'яна іграшка сортер – це відмінний інструмент для розвитку моторики та логічного мислення у малюків. Дерев'яний куб-сортер, арт. MD 1853 від Limo Toy включає 4 дерев'яні фігури різних форм та кольорів, а також основу, на якій їх можна розміщувати. Сама основам має форму квадрата з отворами, відповідними формі фігур, що дозволяє дитині вчитися правильно розміщувати їх на місцях. Ребра куба мають спеціальну конструкцію, що дозволяє розміщати між ними дерев'яні пластини. Таким чином грані іграшки - яскраві пазли з малюнками та їх назвами англійською мовою.
Така прекрасна іграшка сприяє розвитку моторики, координації та уваги, допомагає також розвивати сприйняття кольорів та логічне мислення.
Для дітей від 3 років.
Розміри упаковки: 12,5*12,5*12 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 120 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 125 мм |
| Ширина упакування | 125 мм |
| Висота упаковки | 120 мм |
- Ціна: 110 ₴





