
Баскетбольне кільце на стійці (93/120 см, щит, м'яч) MR 1544
- Готово до відправки
- Код: MR 1544
557 ₴
Ігровий набір баскетбол (кільце, стійка, щит, м'яч), арт. MR 1544
Дитячий баскетбол - це прекрасна спортивна гра, яка створює позитивну атмосферу, вчать працювати в комаді та розвивають дисципліну. Баскетбольне кільце, арт. MR 1544 дозволить юному спортсмену грати вдома, тренуючи силу, жорсткість та точність кидків. Гра передбачає можливість легкого та швидкого монтажу в будь-якому зручному місці. Набір містить у собі всі необхідні деталі, за допомогою яких можна спорудити справжню баскетбольну стійку прямо вдома або у дворі. У коробці ви знайдете пластикову платформу, на якій буде триматися вся конструкція, трубки для стійки, щит та баскетбольне кільце з сіткою. Перед встановленням необхідно наповнити пластикову платформу водою чи піском (через спеціальний отвір) для її обтяження. Алюмінієві трубки з'єднуються між собою і створюють основу для стійки. У разі потреби її висоту можна регулювати (93-120 см). До основи кріпиться пластиковий щит, до якого у свою чергу необхідно приєднати алюмінієве кільце з сіткою.
Встановивши такий комплект ви забезпечите дитині можливість займатися спортом у будь-який зручний для неї час. Красиве, яскраве кільце надихатиме малюка на постійне вдосконалення своїх навичок. Він буде вправлятися в закиданні м'яча в сітку, що добре тренує його спритність, точність, влучність та координацію рухів, а також позитивно вплине на м'язову, серцево-судинну та опорно-рухову системи.
У наборі: пластикова платформа, трубки для стійки, елементи для закріплення, м'яч, щит (35*28 см), баскетбольне кільце (22,5 см), сітка.
Для дітей від 3 років.
Розмір упаковки: 28,5*10*36 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metr+ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип гри | Баскетбол |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Ширина | 280 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Довжина упаковки | 285 мм |
| Висота упаковки | 360 мм |
- Ціна: 557 ₴


