
Танк на радіокеруванні (стріляє пульками) 3881 A
- Готово до відправки
- Код: 3881 A
999 ₴
Танк на радіокеруванні (стріляє пульками), арт. 3881 A
Машинка на радіоуправлінні - бажане придбання для кожного маленького шанувальника техніки. А що вже говорити про танк! Відчуйте себе справжнім командиром бойової машини з радіокерованим танком, арт. 3881 A. Іграшка має реалістичний дизайн і відмінний функціонал. Завдяки пульту дистанційного керування танк рухається вперед/назад, вліво/вправо та обертається. Модель має елементи башти, які відкриваються, та гусеничний хід. Танк стріляє пластиковими пульками (6 мм) та реалістично відтворює звуки пострілів.
Висока якість, яскравий дизайн і багатий функціонал роблять цей танк ідеальним вибором для будь-якого шанувальника військової техніки. Гра з такою іграшкою покращує координацію рухів та розвиває стратегічне мислення.
У комплекті: танк, пульт управління, 4 батарейки АА (перезаряджаються), зарядний пристрій, пульки.
Розміри танка: 25*10,5*10 см.
Для роботи пульта необхідні 4 батарейки типу АА (в комплект не входять).
Для дітей від 5 років.
Розмір упаковки: 31*12,5*15 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Танк |
| Вікова група | Від 5 років |
| Колір корпусу | Камуфляж |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 100 мм |
- Ціна: 999 ₴

