
Інтерактивний пупс з ліжечком, горщиком та аксесуарами (35 см) NEW253E/F
- Готово до відправки
- Код: NEW253E/F
999 ₴
Інтерактивний пупс з ліжечком, горщиком та аксесуарами, арт. NEW253E/F
Ляльки - одні з найулюбленіших дитячих іграшок. Інтерактивний пупс, арт. NEW253E/F - це неймовірно мила, максимально реалістична лялька з чудово деталізованою зовнішністю. Маленький пухкий малюк одягнений у милий костюмчик, на голові - шапочка. У нього рухливі ручки та ніжки. Цей малюк дуже слухняний: його легко привчити до гігієни, досить напоїти пупса з пляшечки водою, а потім посадити на рожевий горщик. Він може плакати та видавати різні звуки. Для годування іграшки передбачено спеціальний посуд. Для догляду за пупсиком у комплекті є підгузок, іграшки та зручне ліжечко.
Гра з пупсом розвине в дитині почуття відповідальності та турботи. На прикладі іграшки можна розповідати, як відбувається розвиток і зростання кожного малюка. Такі забави розвивають фантазію та уяву, сприяють вигадуванню нових ігрових сюжетів та варіантів розвитку подій.
Висота ляльки - 35 см.
У комплекті: пупс, іграшковий посуд, пляшечка, горщик, памперс, ліжко, аксесуари.
Звукові ефекти працюють від батарейок.
Для дітей від 3 років.
Розмір упаковки: 39,5*22*31 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tilly |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пупс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 35 см |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 395 мм |
| Ширина упакування | 220 мм |
| Висота упаковки | 310 мм |
- Ціна: 999 ₴



