
Лялька Anbibi з мопедом та аксесуарами (29 см, шарнірна) WX292-4
- Готово до відправки
- Код: WX292-4
999 ₴
Лялька Anbibi шарнірна на скутері, арт. WX292-4
Хто вам сказав, що тільки хлопчикам цікаво грати з машинками? Лялька Anbibi з мопедом, арт. WX292-4 стане чудовим подарунком для кожної дівчинки! Стильна лялька з шарнірами в руках і ногах готова вирушити назустріч пригодам. Вона має гарне обличчя, виразні очі та довге волосся, яке можна розчісувати та робити різноманітні зачіски. Лялька одягнена в гарненьку сукню, має сумочку, окуляри та шолом. Мопед виконаний із міцного пластику рожевого кольору, має підніжку для стійкості конструкції та спеціальний обмежувач для утримання Anbibi на ньому.
Така чудова іграшка дасть змогу малечі вигадати безліч захопливих сюжетів для своїх ігор, потренувати дрібну моторику, пам'ять, уважність і фантазію, а також сформувати почуття самостійності.
У комплекті: лялька (29 см), мопед, додаткові аксесуари.
Для дітей від 3 років.
Розмір упаковки: 31,5*8,2*28,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tilly |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 29 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 315 мм |
| Ширина упакування | 82 мм |
| Висота упаковки | 285 мм |
- Ціна: 999 ₴

