
Конструктор Herry Petter Візит в селище (885 деталей) 99918
- Готово до відправки
- Код: 99918
1 440 ₴
Конструктор Візит в селище (885 деталей), арт. 99918
Хороший дитячий конструктор відкриває простір для творчості, дає дитині можливість виявити свої здібності та допомагає розвивати їх. Тепер кожен може доторкнутися до магічного світу за допомогою нового конструктора, арт. 99918. Чарівний паб вабить гостей своїм знаменитим вершковим пінним напоєм, який можна пити всім охочим, щоб підкріпити сили для подальших подорожей. Конструктор складається з 885 пластикових деталей, які без зусиль скріплюються між собою, утворюючи стійкі з'єднання. Склавши їх, дитина отримає двоповерховий будиночок зі складним багаторівневим дахом. На першому поверсі розташовані магазин і столики, за якими можна спокійно перекусити та відвести фірмовий напій. На другому поверсі кімната відпочинку з каміном і великим м'яким кріслом, де можна зігрітися й послухати дивовижні історії. Також в комплекті є деталі для трьох міні-сцен: ліхтар, лавочка зі снігом та дошка оголошень. Разом із мініфігурками героїв культової саги створюйте свої сценарії та незвичайні сюжети з магічного світу чарівників.
Цікаве конструювання позитивно відобразиться на розвитку дрібної моторики, логічного та просторового мислення, координації рухів, посидючості та терплячості.
У комплекті: 885 деталей, покрокова інструкція.
Для дітей від 14 років.
Розмір упаковки: 35*6*27 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Кількість деталей | 885 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Ширина упакування | 65 мм |
| Висота упаковки | 270 мм |
- Ціна: 1 440 ₴






