
Музичний велобіг 4-х колісний Dino Bike (пластик біговел, зі світлом) JOY DN-44018
- Готово до відправки
- Код: DN-44018
820 ₴
Чотириколісний велобіг із музикою та підсвіткою Динозавр JOY, арт. DN-44018
Біговели на 4 колесах - це ідеальний транспорт для перших великих пригод. Велобіг JOY, арт. DN-44018 - це яскравий та сучасний дитячий транспорт, який подарує дитині радість активних прогулянок. Модель створена для маленьких дослідників, щоб зробити їхні перші кроки в русі захопливими та безпечними. Легка пластикова рама - зручна для маленьких ручок і ніжок. Біговел оснащений 4 стійкими колесами з високоякісного PU-матеріалу, що забезпечують плавне катання та надійне зчеплення з будь-якою поверхнею. Зручне маневрене кермо (з підсвічуванням) та комфортне сидіння (27*11 см) гарантують дитині правильне положення тіла і дарують величезну радість від веселого швидкісного катання. Веселі пісні українською мовою додають радощів та інтересу під час прогулянок
Використовуючи велобіг JOY малюк розвиватиме велику моторику, координацію рухів, баланс та впевненість у собі.
Розміри велобігу: 55*22*46 см.
Звукові та світлові ефекти працюють від 3 батарейок типу ААА (до комплекту не входять).
Максимальне навантаження - до 25 кг.
Для дітей від 1 року.
Розмір упаковки: 57*16*29 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал виготовлення рами | Пластик |
| Кількість коліс беговела | 4 |
| Колір | Помаранчевий |
| Надувні колеса | Ні |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 46 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 820 ₴

