
Іграшка механічний подвійний запускач з м'якими ракетами (6 зарядів) 55802 A-1
- Готово до відправки
- Код: 55802 A-1
410 ₴
Дитяча гра Запускач ракет (механічний,подвійний), арт. 55802 A-1
Запуск яскравих зарядів може відволікти дітей від гаджетів та надовго захопити в активну рухливу гру. Ігровий набір, арт. 55802 A-1 - захоплюючий подвійний запускач з м'якими ракетами, який дозволяє дітям створювати справжнє космічне шоу! У комплект входять 6 м'яких ракет, які можна запускати за допомогою спеціальної установки. Перед початком гри її треба зібрати самостійно. Далі слід встановити на установку заряди та натиснути ногою на подушку. Подушка при натисканні випускає повітря, що дозволяє ракеті піднятися в небо. Іграшка виготовлена з безпечних матеріалів і підходить для дітей від 3 років. Вона сприяє розвитку моторики та уяви, даруючи багато радісних моментів під час гри. Запускач стане чудовим подарунком для маленьких дослідників і мрійників.
У комплекті: установка для запуску, 6 м'яких ракет.
Для дітей від 3 років.
Розміри упаковки: 35*11*23 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 450 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Висота упаковки | 230 мм |
- Ціна: 410 ₴







