
Іграшка механічний запускач з ракетами (3 заряди, з підсвічуванням) 506
- Готово до відправки
- Код: 506
240 ₴
Дитяча гра Запускач ракет (механічний, з підсвічуванням), арт. 506
Запуск яскравих зарядів може відволікти дітей від гаджетів та надовго захопити в активну рухливу гру. Запускач, арт. 506 - це захопливий набір, який дозволяє запускати іграшкові ракети в повітря. Конструкція проста у використанні: достатньо встановити ракету на стартову платформу, натиснути ногою на подушку – і ракета злетить. У комплект входять три м’які ракети, які виготовлені з безпечних матеріалів. Заряди мають яскраве підсвічування, яке додасть грі ще більшої цікавинки.
Іграшка розвиває координацію, фізичну активність та цікавість до науки, даруючи дітям море радості! Дітям сподобається запускати яскраві ракети, а грати можна як на самоті, так і влаштовувати змагання з друзями. Така рухлива гра допоможе розвинути їхню швидкість реакції та координацію рухів.
У комплекті: установка запускач, 3 ракети.
Світлові ефекти працюють від батарейок (в комплекті).
Для дітей від 3 років.
Розміри упаковки: 18,5*8*20 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Довжина упаковки | 185 мм |
| Висота упаковки | 200 мм |
- Ціна: 240 ₴


